جمعه 4 مهر 1399 - 07 صفر 1442
 
مهمان : 4
اعضا عضو سایت : 12
اعضا آنلاین : 0
امروز : 13
ديروز : 0
ماه : 13
سال جاری : 1013
تعدا مطالب : 1459
كل : 2013
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : پنجشنبه 28 آذر 1398     |     کد : 1730

تجلیل از همکاران بازنشسته بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی

تجلیل از همکاران بازنشسته بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی،طی مراسمی با حضور مهندس باباپور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ومعاونین وجمعی از همکاران از5 نفرهمکاران که به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند درنماز خانه بنیاد مسکن استان از آنان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی،طی مراسمی با حضور مهندس باباپور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ومعاونین وجمعی از همکاران  از5 نفرهمکاران که به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند درنماز خانه بنیاد مسکن استان از آنان تجلیل شد.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در آیین تجلیل از کارمندان بازنشسته بنیاد مسکن ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ایشان در طول دوران خدمت به مردم و اجرای وظایف محوله گفت: خدمت صادقانه  به مردم بسیار ارزشمند است و پاداش دنیوی و اخروی نصیب خدمتگزاران در جامعه اسلامی می شود.
وی همکاران بازنشسته را سرمایه‌های اجتماعی و گنجینه‌های ماندگار عنوان کرد و گفت : تلاش خستگی ناپذیر همکاران بازنشسته در سالیان خدمت صادقانه در اذهان باقی می‌ماند و  باید حرمت و کرامت این عزیزان که بهترین سال‌های عمرشان را در راه خدمت به مردم  صرف کرده‌اند حفظ شود.
مهندس حافظ باباپوراظهار داشت: انتظار داریم بازنشستگان عزیز در تمام شرایط در کنار ما و یاریگرمان باشند تا با استفاده از تجربیات ارزنده آنها امور را به نحو مطلوبتر پیش ببریم.
وی بازنشستگان را به عنوان گنجینه‌های گرانبها در هر سازمان، عنوان کرد وبیان نمود: تمامی دستگاه‌های اجرایی استان باید در شان بازنشستگان از آنها تجلیل کنند.
شایان ذکر است درپایان این مراسم از آقایان حسین محجل حکم آبادی ونادر اسمعیل آژیری ومحمد یگانی ومحمد باقری فر وحبیب دائی میلانی که به افتخار بازنشستگی نایل آمد، با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.


نوشته شده در   پنجشنبه 28 آذر 1398  ساعت  12:51   توسط   علي شجاعي   
ویرایش شده در پنجشنبه 28 آذر 1398 ساعت 01:10 توسط علي شجاعي
PDF چاپ چاپ