چهارشنبه 20 فروردين 1399 - 14 شعبان 1441
 
مهمان : 2
اعضا عضو سایت : 13
اعضا آنلاین : 0
امروز : 491
ديروز : 893
ماه : 68261
سال جاری : 298807
تعدا مطالب : 1358
كل : 299807
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : سه شنبه 12 ارديبهشت 1396     |     کد : 1077

ساخت 38 هزار واحد مسکونی توسط انجمن خیرین مسکن ساز در کشور دردست ساخت است.

ساخت 38 هزار واحد مسکونی توسط انجمن خیرین مسکن ساز در کشور دردست ساخت است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی ،جلسه خیرین مسکن ساز استان آذربایجان شرقی با حضور کیومرث سلگی مدیرعامل انجمن خیرین مسکن سازی

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی ،جلسه خیرین مسکن ساز استان آذربایجان شرقی با حضور کیومرث سلگی مدیرعامل انجمن خیرین مسکن سازی کشور ،آقای روحانی بازرس وعضو هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن ساز کشوروحافظ باباپور مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز استان وبا اکثریت اعضا دراتاق جلسه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی برگزارگردید.
درابتدای این جلسه آقای مهندس حافظ باباپور مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز استان ومدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان طی سخنانی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه وعرض خیر مقدم به میهمانان وحضار گفت:هدف انجمن خیرین مسکن سازتامین مسکن برای نیازمندان واحداث خانه برای دومعلول وبیشتر می باشد وانجمن خیرین مسکن ساز استان آذربایجان شرقی با تلاش همکاران توانسته تاکنون تعداد 1005 واحد احداث وبه متقاضیان واجدالشرایط با قیمت ارزان تحویل نمایند.
درادامه این نشست مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز ایران افزود: نزدیک به 38 هزار واحد مسکونی در کل کشور توسط انجمن خیرین مسکن ساز در دست ساخت است.
کیومرث سلگی اظهار داشت: 11 هزار و 500 خانواده دارای دو معلول بدون مسکن نیز در کشور شناسایی شده اند که قرار است با کمک انجمن و تعداد دیگری از نهادها، این خانواده ها صاحب مسکن شوند.
وی با اشاره به فعالیت انجمن مذکور در تمام مراکز استان ها و همچنین یکصد شهرستان در کشور، تصریح کرد: این انجمن در راستای تحقق فرمان امام راحل در زمینه احیای حساب 100 ایجاد شده و هدف آن جذب مشارکت های مردمی در ایجاد سرپناه برای محرومان است.
سلگی با بیان اینکه در زمینه بافت فرسوده هم انجمن خیرین مسکن ساز این آمادگی را دارد که به نوسازی این بافت ها کمک کند، تصریح کرد: طرح مسکن اجتماعی نیز در انجمن مورد بررسی قرار گرفته و قرار است به عنوان محور کار قرار گیرد.
مسکن به عنوان کالایی گران بیشترین بخش هزینه‌ای درآمد خانوار را به خود اختصاص داده است و در این میان گروه‌های کم درآمد جامعه برای برخوردار شدن از حق مسکن نیازمند حمایت‌های مختلف هستند. از آنجا که ساخت مسکن امری تخصصی است و هر نهاد یا تشکلی نمی‌تواند مسئولیت آن را بر عهده بگیرد انجمن خیرین مسکن ساز در سال 1387 با هدف تهیه مسکن برای نیازمندان با تکیه بر منابع افراد خیر تشکیل شد.
درپایان این نشست هریک از اعضای جلسه طی سخنانی درخصوص برنامه ها وراههای شکاف موانع ومشکلات این انجمن به بحث وگفتگو پرداختند وتصمیات لازم برای شروع عملیات طرحهای عمرانی واحداث واحدهای مسکونی جدید تصمیات لازم اتخاذ نمودند.
 


نوشته شده در   سه شنبه 12 ارديبهشت 1396  ساعت  11:49   توسط   علي شجاعي   
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ چاپ